Covid-19 ve Tedbirlerimiz

ARAÇLARIMIZDA TEMİZLİK STANDARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME.


Misafirlerimizin ve personelimizin sağlığı ve güvenliğine olan bağlılığımız birinci önceliğimizdir. Sağlık bakanlığı tarafından sağlanan yeni yönergeleri karşılamak için araçlarımızdaki temizlik standartlarını yükselttik.

Araçlarımızdaki yüzeylerin temiz olması için hastane sınıfı dezenfektanlı elektrostatik püskürtücüler kullanıyoruz. Elektrostatik püskürtme teknolojisi, bilinen patojenleri tedavi etmek için Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından önerilen en yüksek dezenfektan sınıflandırmasını kullanır. Tüm sürücülerimizin yüz maskesi ve / veya yüz siperi takması gerekmektedir. Ayrıca yolcuların kişisel kullanımı için her araçta dezenfekte edici mendil ve maskeler bulunmaktadır.
Mevcut koşullar altında seyahat etmeyi planlıyorsanız, konu yolcularınızın güvenliği olduğunda muhtemelen bazı sorularınız veya endişeleriniz vardır - ve haklı olarak öyle.
TÜRK KARA YOLLARI ağımızın pandemik seyahatleri nasıl ele aldığına dair bu kılavuzu bir araya getirdi, böylece ne bekleyeceğinizi öğrenebilir ve otobüs kiralamanızı gönül rahatlığıyla rezerve edebilirsiniz.
Seyahat etmek güvenli mi?
TÜRK KARA YOLLARI ekibi biz seyahatinizi mümkün olduğunca güvenlğini sağlamak için ekstra tedbirler aldık.. İster temel personeli işe alıp götürüyor olun, ister doğal afet mağdurlarını acil servisler sağlıyor veya çocukları okula götürüyor olun, size temiz ve sterilize edilmiş bir otobüs temin edeceğiz ve yoldayken grubunuzun sosyal mesafesine yardımcı olacağız. Grubunuzu güvende tutmak için attığımız adımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.
Bizden ne bekleyebilirsiniz:
TÜRK KARA YOLLARI Otobüs kiralamanızdan bekleyebileceklerinizle ilgili temel bilgiler aşağıda verilmiştir.
Otobüs ve minibüslerimizi temiz ve havalandırılmış tutmak için;
TÜRK KARA YOLLARI çözümler kullanılarak, tırabzanlar gibi yüksek temaslı alanlara özellikle dikkat edilerek düzenli olarak sterilize edilmektedir.
En iyi sanitasyon uygulamalarına ek olarak, ağımızdaki otobüs ve minibüslerin, araç içi nemi sınırlarken otobüs ve minibüslerde en iyi havalandırma koşullarının nasıl sağlanacağı konusunda bilgilendirmede bulunduk.. TÜRK KARA YOLLARI, havalandırma ünitelerinin filtre verimliliğini artırmak ve mümkün olduğunda taşınabilir filtreleme üniteleri sağlamak için sizler için maksimum temizliğe dikkat ediyoruz.
Deneyimli ve güvenilir bir sürücü.
Sürücünüz sosyal mesafenin önemi, yüz maskeleri takılması, sık sık el yıkama ve gözleri, ağzı veya burnu ile mümkün olduğunca sınırlandırılması konularında bilgili olacaktır. TÜRK KARA YOLLARI
personelleri COVID-19 semptomlarının neye benzediğine, virüsün nasıl yayıldığına ve hasta olduklarına inanıyorlarsa ne yapacaklarına ilişkin eğitim aldı. COVID-19 için pozitif test ise veya semptomlar gösterirlerse, esnek izin alırlar ve en az 20 gün semptomsuz olana kadar evde kalmaları gerekir.
Buna ek olarak, TÜRK KARA YOLLARI sürücülerin araç kullanmadıkları zamanlarda kullanmaları için otobüs parklarının çevresinde sabun, temiz su ve tek kullanımlık kağıt havlular sağlamaya teşvik ediyor. Sürücünüz, araç kullanırken her zaman en az % 60 alkolle yapılmış el dezenfektanı kullanmaktadır.

Talep edebileceğiniz konaklama yerleri.
Grubunuzu en rahat hale getiren şey ne olursa olsun, ekibimiz bunu gerçekleştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. İşte sunduğumuz belirli COVID ile ilgili konaklama seçenekleri için bazı öneriler:
İhtiyacınız olandan daha büyük bir otobüs talep edebilirsiniz. Örneğin, normal şartlar altında, 16 yolcunuz ortalama bir minibüse kolayca sığabilir. Ancak, herkesin yolda sosyal mesafe alabilmesi için kademeli bir oturma düzeni ayarlamak istiyorsanız, daha büyük bir model ayırmanız gerekir. 46 kişilik kiralık otobüs kiralama sadece bir örnek olarak sizlere sunarız.
Herkese otobüse binerken sıcaklık kontrolü sağlamayı bize sorabilirsiniz.
Otobüslerin modeline ve düzenine bağlı olarak, tek yönlü yaya trafiğini desteklemek için otobüse girip çıkmak için ayrı kapılar kullanabilirsiniz.
Otobüs transit operatörleri ile yolcular arasında şerit perdeler, plastik örtüler veya benzeri bölmeler gibi fiziksel engeller oluşturmamızı isteyebilirsiniz.
Siz ve yolcularınız neler yapabilir:
TÜRK KARA YOLLARI olarak, güvenliğinizi sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, ancak seyahatiniz sırasında sağlık risklerini daha da azaltmak için yolcuların atabileceği bir dizi adım var. Örneğin:
Kişisel eşyalarınız ve valizleriniz için kendi el dezenfektanınızı (en az% 60 alkol içeren) ve dezenfektanları getirin. Yolcularınızdan yola çıkmadan önce COVID-19 semptomları için test yaptırmalarını veya kendi kendilerine tarama yapmalarını isteyin ve yolculuğunuzdan önce başkalarına maruz kalmayı en aza indirin.
Herkesin otobüs ve minibüste yüz maskesi takmasını isteyin ve mümkün olduğunda herkesi diğer yolculardan 1.5 metre bir mesafe bırakmaya teşvik edin.
Mümkünse, otobüs hareket halindeyken temiz hava akışını iyileştirmek için otobüsünüzün pencerelerini ya da havalandırmalarını açın.
Yaptığınız durak sayısını en aza indirmek için kendi yiyeceklerinizi ve atıştırmalıklarınızı paketleyin. Tam boyutlu bir charter otobüsü rezerve ettiğinizde, grubunuzun bagaj koylarında piknik öğle yemekleri ve soğutucular saklamak için bolca yeri olmalıdır.
Mümkün olduğunca gecelik seyahat planlarından kaçının. Ancak başınızı uzatacak bir yer bulmanız gerekiyorsa, odalarınızı rezerve etmeden önce pansiyonunuzun maske gereksinimlerini ve misafirlerin doluluk sınırlarını okuyun. Otelinizi rezerve ederken, otelin geri kalanıyla iletişiminizi minimumda tutmak için grubunuz için bir oda bloğu rezervasyonu hakkında bilgi alın.
İptaller ve rezervasyon değişiklikleri
Bunların garip zamanlar olduğunu biliyoruz ve grup seyahat planlarınız bir anda değişebilir. TÜRK KARA YOLLARI üzerinden bir yolculuk rezerve edin, biz de en az bir şeyi sabit tutacağız: sizin şartlarınıza göre güvenilir ulaşım. Bu yüzden rezervasyonunuzu değiştirmeniz veya seyahatinizi iptal etmeniz gerekirse sizinle birlikte çalışacağız. Planlarınızı, planlanan kalkışınızdan 14 gün öncesine kadar iptal edebilirsiniz ve yine de tam bir geri ödeme alırsınız.
TÜRK KARA YOLLARI ile Güvenle Seyahat Edin
Herhangi bir sorunuz veya endişeniz mi var? Onları duymak istiyoruz. 00 90 532 453 06 77 numaralı telefondan bizi arayın ve 7/24 ekibimiz kiralamanızda size yardımcı olabilir ve ücretsiz, yükümlülük içermeyen bir fiyat teklifi sunabilir.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

En İyi ve Güvenilir Taşıma Hizmetleri için Türk Kara Yolları 'nı tercih edin.

Online Formumuzla İster Randevu Alın, İster Hemen Arayın