Fuar, Kongre ve Toplantı Transfer

Katılan binlerce misafirden sadece otoparkta gezinmeye kadar, kongreler lojistik bir kabusa dönüşebilir. Bu nedenle TÜRK KARA YOLLARI kongre taşımacılığı uzmanlarına güvenmelisiniz.
Amacımız;
Havaalanı ve otel servisleri, VIP Sedan, SUV ve Limuzin transferleri ve grup turları, eğlence ve etkinlikler için yerel servis de dâhil olmak üzere endişesiz kongre servisleri ve ulaşım sağlamaktır.

Kongre taşımacılığını yönetmenin karmaşık sürecini basitleştirmek için Yerinde Personel ve lojistiğin yanı sıra Yerinde İşaretler, Sponsorlu Otobüs Kaplamaları ve hatta Koltuk Başlığı Kılıfları
sunuyoruz. Konvansiyon müdavimlerinin bağlı ve konforlu kalması için ihtiyaç duyduğu her şeyle donatılmış lüks kiralık araç filomuzu unutmayalım.
TÜRK KARA YOLLARI, iş dünyası için (Toplantılar, Teşvikler, Konferanslar ve Sergiler) en iyi kişiselleştirilmiş otobüs kiralama hizmetini sağlar. Ekibimiz her türlü etkinlikte engin deneyime sahiptir. Diplomatik heyetler, BM, NATO, AVRUPA BİRLİĞİ gibi ev sahipliği yapılan etkinlikler ve en ünlü milli spor takımlarından bazıları için ulaşım sunuyoruz.

Organizasyon için ulaşım konusunda uzman arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Gerekli benzersiz bilgi birikimi ve yerel bağlantı ortağınız oluyoruz. Ekibimiz, grubunuz için en iyi ulaşım hizmetlerini planlamak ve programlamak, doğrudan kongre departmanları, kurumsal toplantı planlayıcıları ile birlikte çalışır. Bizden fiyat tekliflerini doğrudan alacaksınız, böylece ekstra ücretlerden, komisyonlardan kaçınırsınız ve hiçbir gizli maliyet ile karşılaşmayacaksınız.
İster bir toplantı, sergi, kiralık konferans otobüsü, lüks bir minibüs veya eksiksiz bir etkinlik taşıma çözümüne ihtiyacınız olsun, ekibimiz sizin için en iyi seçeneğe sahiptir.

 

 

 

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

En İyi ve Güvenilir Taşıma Hizmetleri için Türk Kara Yolları 'nı tercih edin.

Online Formumuzla İster Randevu Alın, İster Hemen Arayın

ŞİMDİ ARAYIN

0 532 453 06 77