Havalimanı, Liman ve Otel Transfer

TÜRK KARA YOLLARI, büyük işletmelerden lise gruplarına kadar herkes için grup seyahatini ve transferlerini kolaylaştırmaya odaklanan Türkiye çapında bir ulaşım şirketidir. Türkiye’de 30’dan fazla büyük şehirdeki lokasyonlarımız ile grup taşımacılığınızı gerçekleştiriyoruz.

İşimiz sadece geniş otobüs ve minibüs kiralama ya da transferler ile inşa edilmiyor. Yolcularımızın etrafında inşa ediliyor. Bir grupla seyahat etmek her zaman herkese uymaz. Anlıyoruz: her grubun seyahat ihtiyaçları farklı olabilir.
Bu nedenle TÜRK KARA YOLLARI olarak, her yolcu grubu için ulaşım lojistiğini kişiselleştirmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimize, konumları veya konaklama ihtiyaçları ne olursa olsun, geniş ve güvenilir ulaşım seçenekleri sunmak için çalışıyoruz.

Türkiye Çapında Grup Seyahat Hizmetleri

Adımızdaki bağlam ipuçlarından, ne yaptığımız hakkında zaten sağlam bir tahmininiz olabilir. Yolcularımıza ülke çapında en kaliteli kiralık otobüs kiralama hizmeti sunmamıza rağmen, size bir charter otobüsü vermekten daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz.
Türkiye’nin neresinde olursanız olun, gruplara mümkün olan en iyi seyahat deneyimini yaşatmak istiyoruz. 25 kişilik konferans grubunuzu zamanında lokasyona getirme konusunda stresli misiniz? Yoksa uzun bir okul gezisi sırasında öğrencilerin eski bir otobüste rahatsız olmalarından mı endişeleniyorsunuz? İşte burada devreye giriyoruz.

Basit ulaşım çözümlerinin ötesinde, zamandan ve stresten tasarruf etmek için buradayız. Teklif verme sürecinin başlangıcından seyahat sonrası takibine kadar, hızlı ve verimli bir deneyim yaşayacaksınız.

Charter Otobüs Kiralamalarımız Nasıl Çalışır?

Size mümkün olan en kapsamlı filoyu sunmak için güvenilir bir sistem oluşturmak için çok zaman harcadık. Araç takip sistem ağımız, herhangi bir grup durumuna uyacak şekilde tam boyutlu otobüsleri, çeşitli boyutlarda minibüsleri ve online erişilebilen otobüsleri içerir. Düğün misafirleriniz
için tam boyutlu bir otobüs, şirket için bir minibüs veya okulunuzun eğlence parkına bağlı mezuniyet kutlaması için bir filo ayırtın.
Tek yapmanız gereken telefonunuzdan 00 90 532 453 06 77 bizi aramaktır. Kiralama temsilcilerimiz aramanızı aldığında, sizi bir otobüsle eşleştirmeden önce seyahatinizi ve grubunuzun benzersiz ihtiyaçlarını değerlendirecekler. Kiralama ücretini ve profesyonel bir sürücüyü içeren bir e-posta teklifi alacaksınız.

Teklifimiz beklentilerinizi karşılıyorsa, kiralamayı güvenli çevrimiçi ödeme ile tamamlayabilirsiniz. Gerçekten bu kadar basit, söz veriyoruz!

Grup Taşımacılığını Zahmetsiz Hale Getirin

Bir grupla seyahat etmek zaten olası stres faktörleri ile birlikte geliyor. Seyahat stresini en aza indirmek veya ortadan kaldırmak, seyahatinizi dâhil olan herkes için daha sorunsuz hale getirecektir. TÜRK KARA YOLLARI sizler için en büyük önceliğimiz müşterilerimize güvenli, basit ve stressiz bir rezervasyon deneyimi sunmaktır. Seyahat memnuniyetiniz, seyahat ihtiyaçlarınızın en üst düzeyde verimlilikle karşılanmasını sağlamak için 24 saat çalışmamızın nedenidir.

Her Türlü Gruba Hizmet Veriyoruz?

Kısa cevap: herkes. Hizmetlerimiz, çeşitli durumlar için seyahat eden her türden grup için buradadır.

Asıl işimiz havalimanı ve otobüs-minibüs kiralama olmasına rağmen yolcularımızı asla sınırlamıyoruz. Kurumsal gezilerden acil durum tahliye hizmetlerine ve aradaki her şeyi içeren geniş bir lojistik hizmeti sunuyoruz. Müşteri hizmetlerimiz ve kiralama seçeneklerimiz, amaç veya varış noktası ne olursa olsun, grubunuzun seyahatine göre uyarlanmıştır.

TÜRK KARA YOLLARI’nın Kurumsal Konferans Katılımcıları

Büyük şehirlerdeki konferanslar, ticaret fuarları ve kongreler için iş taşımacılığı, özellikle büyük bir meslektaş grubuyla zorlaşabilir. Örneğin, Adana’da araba kullanmak herkesin bildiği gibi zordur, oysa park etmek başka bir macera. Adana veya diğer büyük şehirlerdeki iş yerlerine konferans varış ve ayrılış sürecini kolaylaştırmanıza yardımcı olacağız.

Adana ve Diğer Şehirlerde Düğün Partisi

Düğünlerin pek çok hareketli parçası vardır ve Adana gibi kalabalık bir şehirde düğün servisi taşımacılığı zorunlu bir bileşendir. Ulaşım sorunları nedeniyle geç kalan misafirlerle tüm bu planlama boşa gitmemelidir. Konukları otellere veya diğer zarif mekânlara götürmemize izin vermek, ulaşımla ilgili sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Portakal Çiçeği Festivali

Özel kişisel geziler çok çeşitli aktiviteleri kapsar. Adana’da arkadaşlarla festival maceralarından Mersin’de iş toplantılarına kadar, bir charter otobüsü seyahatinizi kolaylaştıracak. Seyahatleriniz sizi Türkiye genelinde nereye götürürse götürsün, yolculuğunuzla ilgili zorluklara değil, varış noktasına odaklanmanızı sağlamak için buradayız.

Adana Personel Servisleri

TÜRK KARA YOLLARI, inşaat işçilerinin, sağlık personelinin, kamu kurum-kuruluşlarının, ofis çalışanlarının ve sayamadığımız birçok şirketin iş yerlerine güvenli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olabilir. Bir peronel servisi ile rotanızı ve programınızı özelleştirebilir ve TÜRK KARA YOLLARI’nın temiz, sterilize edilmiş ulaşım imkanına sahip olacağınızı bilirsiniz .

Neden Özel Otobüs Rezervasyonu Yapmalı?

Özel bir charter otobüsü rezervasyonu, standart bir araçla seyahat ederken kullanılamayan avantajlar sunar. TÜRK KARA YOLLARI ile kiraladığınızda, grubunuzun bir arada kalması ve seyahatinizin tam kontrolünü elinde tutması gibi pratik avantajlara sahip olacaksınız. Yeni bir şehirde birden fazla küçük araç kiralamanıza veya araç paylaşımı uygulamalarının kullanımını koordine etmenize gerek yok.

Büyük ölçekli ulaşım için pratik olmanın ötesinde, charter otobüs kiralama hizmetlerimiz üstün bir konfor seviyesi sağlar. Sporcuları küçük bir minibüse sıkıştırmak kulağa eğlenceli gelmiyor. Bekarlığa veda partiniz sırasında araç paylaşımlarında sıkışık olmak da olmaz.

Bir charter otobüsü size yalnızca bol miktarda alan sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda WiFi, yatar koltuklar ve bir eğlence sistemi gibi olanaklarla sürüş seçeneğine sahip olacaksınız.

Şimdi, bu herkesin sıkışık ve rahatsız olmasından çok daha iyi geliyor.
Sizin için her zaman daha iyisini sunarız…

Neden TÜRK KARA YOLLARI kiralama hizmetlerini seçmelisiniz?
Kemerimizin altındaki milyonlarca KM ve binlerce kiralama ile, charter taşımacılığı hakkında bir iki şey biliyoruz. Yaptığımız her şeyin seyahatinizin eğlencesini, rahatlığını en üst düzeye çıkarmak ve fiyatları minimum seviyede tutmak için tasarlandığından emin olabilirsiniz.

Lüksten ekonomik olana, en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesi için en düşük charter otobüs fiyatlarını ödemenizi sağlamak için çeşitli kiralık otobüs ve minibüs türleri ve hizmetleri sunuyoruz. Türkiye çapındaki ağımız zamanında, güvenilirdir ve birinci sınıf hizmet sunmayı taahhüt eder.

 

 

 

 

 

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

En İyi ve Güvenilir Taşıma Hizmetleri için Türk Kara Yolları 'nı tercih edin.

Online Formumuzla İster Randevu Alın, İster Hemen Arayın

ŞİMDİ ARAYIN

0 532 453 06 77