Otobüs ve Minibüs Kiralama

Hangi ulaşım türüne ihtiyacınız olursa olsun, doğru yerdesiniz. TKY, prefesyonel bir şekilde tur otobüsü, minibüsü ve charter otobüs, minibüs kiralama hizmetlerinin yerel, ulusal ve uluslararası şirketidir. Biz, ulaşımınız için doğrudan bağlantı olduğunuz firma olduğumuz için herhangi bir ekstra ücret, komisyon veya diğer gizli masraflar ödemeniz gerekmediği anlamına gelir. Teklifleri doğrudan bizden alırsınız.

TKY sizi ve grubunuzu Türkiye’de misafir etmeye hazır. Rahat ve şık bir şekilde seyahat etmek için kiralık otobüs ve minibüslerimizden birini ayırtın. Kiralık otobüs ya da minibüslerimiz ile yolculuğunuzu eğlenceli, kullanışlı ve ekonomik hale getirmekten gurur duyuyoruz. Grubunuzun büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına bağlı olarak en düşük fiyata en iyi hizmeti almanızı sağlamak için çeşitli charter otobüs ve minibüs hizmetleri sunuyoruz. Yaklaşan herhangi bir özel etkinliğe gitmek için kiralık otobüs ya da minibüslerimiz sizleri bekliyor.
İyi bir operatörü bulmak, her olayın çok önemli bir parçasıdır. TKY’de bulunan kiralık otobüs ve minibüsler kişisel olarak sizin için mükemmel bir çözüm olabilir. TKY’yi seçtiğinizde, konforlu araçlara, güler yüzlü ve profesyonel bir ekibe, müşteriler için 24 saat yardıma sahip bir şirket seçersiniz. 2004 yılında çalışmalarına başlamış bir TÜRK şirketi olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Ana uzmanlığımız bir otobüs kiralama hizmetidir.
Her küçük ayrıntıya dikkat ederek, otobüs kiralama hizmetimizin müşterilerimiz için konforlu, güvenli ve bütçe dostu olmasını sağlıyoruz. Hem küçük hem de büyük yolcu gruplarıyla çalışabiliyoruz.

 

 

 

 

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

En İyi ve Güvenilir Taşıma Hizmetleri için Türk Kara Yolları 'nı tercih edin.

Online Formumuzla İster Randevu Alın, İster Hemen Arayın

ŞİMDİ ARAYIN

0 532 453 06 77