Sürdürebilirlik

TKY'DE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN ANLAMI


Sürdürülebilirlik yaklaşımımız insanlara ve çevreye saygıyla; güvenli, etkili, sorumlu bir şekilde sizlere hizmet sunmaktır.

Sürdürülebilirliğe yönelik yaklaşımımız, iş faaliyetlerimize iki seviyede entegre olmuştur:
1. Emniyetli, verimli, sorumlu iş modeli,
Çalışanlarımız, yüklenicilerimiz ve komşularımız gibi tüm insanları korumak ve onlara saygı göstermek iş yapma tarzımızın temelini oluşturur. Bu, güvenlik, çevre ve topluluklarla etkileşim kurma biçimimizi yönetmek için global standartlar, prosesler ve araçları yürürlüğe koymuş olmayı da içerir. Olumsuz olayları önlemek, olumsuz çevresel ve sosyal etkileri tespit etmek, mümkünse olumsuz etkilerden kaçınmak ve en aza indirmek için çalışma şeklimizi sürekli olarak iyileştirmeyi hedefliyoruz.

2.Faaliyet gösterdiğimiz toplumlarda daha fazla fayda,
Faaliyet gösterdiğimiz yerlerdeki topluluklarda ve toplumun genelinde pozitif bir rol oynamamızı sağlamak için işimizi uzun vadeli olarak planlıyoruz. İş olanakları yaratmak, yetenekleri geliştirmek, ulaşım standartlarının geliştirilmesine yardım etmenin yanı sıra sürüş eğitimi ve araçların teknik özellikleri hakkında gelişimlere katkıda bulunuyoruz. Farklı şehirlerde olan çalışma alanlarımızda topluluk projelerini destekliyoruz.
SOSYAL YATIRIM PROGRAMLARIMIZ
Nerede çalışırsak çalışalım herkesin refahına katkıda bulunmak için iyi bir komşu olmayı amaçlıyoruz. İş faaliyetlerimizin sosyal etkilerini yönetmek, faaliyetlerimize dair her türlü kaygıyı gidermek ve sağlayabileceğimiz faydaları artırmak için tüm çevremiz yakın iş birliği içinde çalışıyoruz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

En İyi ve Güvenilir Taşıma Hizmetleri için Türk Kara Yolları 'nı tercih edin.

Online Formumuzla İster Randevu Alın, İster Hemen Arayın