Vizyon ve Misyonumuz

Önce insan ve tertemiz dünya için çalışıyoruz.


Sizin güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağladığımız zaman ki zaferimiz, para kazanmaktan daha çok mutluluk veriyor bizlere.

Hayat güzeldir ve iyimserliğin gücünü yayma devam ediyoruz.. İnsanları gerçek değerlere bağlayarak daha sağlıklı topluluklara ilham vermek için milyarlarca kilometreleri aştık. En iyi çözümleri oluşturduk, gereksiz zararlara neden olmadık, çevre krizine çözüm üretmek için işimizde en temiz emisyonlu araçları kullanmaya devam ediyoruz.
Bizim vizyonumuz, hedeflerimize ve isteklerimize dayalı olarak, şirketimizin dünyanın sonu kadar insanlara faydalı olarak devam etmesini sağlamaktır.
Bizim müşterilerimiz yaptıklarınızı satın almazlar, neden yaptığınızı satın alırlar. Bizi en iyi siz tanırsınız ve de biz sizin için çalışırız.
Önce İnsana Verilen Değer, Küresel Mükemmellik ve Çevre Koruma
TÜRK KARA YOLLARI'nın amacı, yolcu taşımacılığı alanında lider, uluslararası kuruluş olmak ve müşterilerine Türkiye’de yüksek güvenlik, kalite ve hizmet kriterleri sağlamaktır. TÜRK KARA YOLLARI, yüksek standartları sayesinde, özel araç kullanımına uygun ve ekolojik bir alternatif olarak motorlu taşıt endüstrisini teşvik etmeye çalışmaktadır.
Otobüs ve minibüs ile seyahat, sürüşe çok daha güvenli bir alternatif sunar.
Dünyanın dört bir yanından gelen gerçekler ve rakamlar, otobüs ve minibüsler ile seyahat etmenin güvenli bir yol olduğunu göstermektedir. Türkiye’de yolcu otobüsleri, son on yılda karayolu taşımacılığının en güvenli yolu olduğu yer almaktadır.

generic
generic
generic

Motorlu taşıt endüstrisinin başka bir güvenlik avantajı vardır: sürücüleri. Otobüs ve minibüs sürücülerinin yasalar gereği tıbbi muayeneden geçmeleri ve sıkı teorik ve pratik sürüş testlerinden geçmeleri gerekmektedir. Global Yolcu Ağı güvenliği bir adım öteye taşıyor: Şirketimizin sürücülerine, becerilerini güncellemeleri için periyodik sürücü eğitimi kursları verilmektedir ve TÜRK KARA YOLLARI'nın bir parçası olmak isteyen sürücüler için uyuşturucu testi programı zorunludur.
Güvenlik mutlak önceliğimizdir. Tüm yolcular için emniyet kemerleri, otomatik çekiş kontrolü, elektronik denge kontrolü, otobüsler için şerit değiştirme uyarı cihazları ve GPS sistemlerini içeren son teknoloji ürünü otobüs ve minibüslerimizde bulunmaktadır. Uzman ekibimiz, güvenlik açısından kritik özellikleri 7/24 kontrol etmektedirler. Araçlarımızın tamamı, tam operasyonel ve yasal uygunluğu sağlamak için sıkı sürücü eğitimi ve maksimum bakım programlarına sahiptir. Çalışanlarımız, uyuşturucu ve alkol testlerine ve periyodik güvenlik tazeleme derslerine tabidir. Sürücülerimiz ayrıca dijital takoğraf sistemi gereği daha katı hizmet saatlerine tabidir.
Kaliteli Otobüs ve Minibüs Kiralama
Türkiye’de Yüksek Kaliteli Otobüs Kiralama
Global Yolcu Ağında, müşterilerimize yüksek kalite sunan araç ve sürücülerimize odaklandık. Bu, hizmette, araçlarda ve üyelerimizin sunduğu ek ürünlerde yüksek kalite anlamına gelir. Araçlarımız ve sürücülerimiz, planlamadan hizmet sonrası aşamaya kadar müşterilere verilen kişisel bakımdan gurur duymaktadır. Araçlarımız ve sürücülerimiz, grubunuz için en iyi çözümü sağlamaya odaklanmıştır: grubunuzun boyutuna ve beklentilerine uyacak doğru araç ve doğru sürücü. Ekibimiz, seyahatinizin tüm yönlerinin sorunsuz geçmesi için kişiselleştirilmiş ulaşım programınızı planlamanıza yardımcı olur. Sürücülerimiz, ister bir havaalanı transferine, ister bir günlük tura veya büyük bir konferans veya kongre için karmaşık bir ulaşıma ihtiyacınız olsun, bilgilerini seyahat etkinliğinizin başarısına doğru uygulamalarını mümkün kılar.
Çevre dostu bir seyahat yolu
Bizimle seyahat ermek, seyahat etmenin en çevre dostu yoludur ve yolcu başına trenle seyahat etmekten çok daha az CO2 çevreye salınır. Dahası, motorlu kara taşıtı üretim endüstrisi, hızla gelişen teknoloji sayesinde araç emisyonlarını sürekli olarak azaltmaktadır. Modern otobüs ve minibüsler her zamankinden daha temiz ve daha çevreci ve her yıl gelişiyorlar!
Deneyimli yerel sürücüler, yolcuların her seferinde yerel güzergâh bilgisi, mevcut yol çalışmaları ve trafik gecikmeleri ile güvenli ve zamanında varmasını sağlar. Yolcuların rahat ve hızlı bir şekilde varmasını garantilemek için tüm araçların da kalkıştan 10-15 dakika önce gelmesi planlanıyor.
Öngörülemeyen koşullar da bir iş olayını büyük ölçüde etkileyebilir. Uçuş gecikmeleri gibi faktörlerle bile olayların planlanmasını sağlamak için esneklik önemlidir. Sürücüler ve ofis personeli, etkinliğiniz için gerektiği şekilde mümkün olan yerlerde transferleri ayarlamak için her zaman çalışmaya isteklidir.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

En İyi ve Güvenilir Taşıma Hizmetleri için Türk Kara Yolları 'nı tercih edin.

Online Formumuzla İster Randevu Alın, İster Hemen Arayın